ÜNİVERSİTE ÖĞRENCLERİMİZ

ADI SOYADI BABA ADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM KAÇ YIL. SINIF
ABDULLAH TUZANE MESUT KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK 2 2
ADEM ÇÜÇE NURİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İŞLETME VE TİCARET 4 1
AFİFE BÜŞRA KAPLAN İBRAHİM ERCİYES ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ 2 2
AHMET ÇÜÇE DOĞAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ AİLE VE TÜKETİCİ BİRİMLERİ 4 2
BAYRAM ATKIN HANİFİ İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 4 2
BETÜL DAĞDEVİREN YAVUZ AKSARAY ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 4 1
BÜŞRA TUZANE MUSTAFA NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK 4 1
BÜŞRA DOĞAN GÖKHAN FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 4 3
BÜŞRA NUR DOĞAN AVNİ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ 2 2
CAHİT TUZANE ERGÜL TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ 4 2
DAMLA KİN AYTEKİN İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) MİMARLIK 4 1
DERYA YAKIZ BİLAL AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK 4 1
DİLAN ÖRDEKLİ NURETTİN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 4 2
DİLEK AKKOÇ BAYRAM NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK 4 2
DÖNE KAPLAN METİN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE ASİSTANLIĞI 2 2
DÖNE TEMURTAŞ SEFER İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) HEMŞİRELİK 4 4
DURMUŞ KAPLAN MUSTAFA ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ 4 4
EBRU GALLENKUŞ LİSANİ AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ 4 4
EBRU TUZANE LİSANİ AKSARAY ÜNİVERSİTESİ TARİH 4 3
EKREM KİN GÖKSEL GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA 2 1
EMRE TEMURALAY ARİF ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ 4 3
ESRA TUZANE DAVUT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ 4 1
ESRA YATKIN MUSTAFA İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ TARİH 4 HAZIRLIK
ESRA ASLAN HALİL AMASYA ÜNİVERSİTESİ HARİTA VE KADASTRO 2 2
FAHRİYE ELİFNUR YÜCEL FİKRET ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK 4 4
FATİH ERGİN ZEKİ SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 4 2
FATİH ÜSTÜN HALİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ 4 2
FATMA YETİŞEN NECMETTİN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ 4 3
FATMA ÜSTÜN METİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ PARAMEDİK 2 1
FUNDA SULTAN KİN AYTEKİN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) ANESTEZİ 2 2
FURKAN TEMURALAY ŞAKİR İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) İLK VE ACİL YARDIM 2 2
GAMZE NUR TEMURTAŞ ADEM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK 4 3
GÜLDANE ASAL ÖMER ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MİMARİ DEKORATİF SANATLAR 2 1
HAFİZE NUR YETİŞEN MUHTEREM KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK 4 1
HAKAN ASAL RAMAZAN HARRAN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 4 3
HALİL CAN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ GIDA KALİTE KONTROLÜ VE ANALİZİ 2 2
HALİL ODABAŞI CİHAN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ GIDA KALİTE KONTROLÜ VE ANALİZİ 2 2
HALİL İBRAHİM TOKAÇ RAMAZAN ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 4 3
HARUN AKKOÇ BAYRAM İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ 2 2
HATİCE TOSUN HACI BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER 2 1
HATİCE REFREF MÜMİN ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 4 4
HÜSEYİN ÇÜÇE MUHARREM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEOMATİK MÜHENDİSLİĞİ 4 1
HÜSEYİN ÜNLÜ ABDULLAH MARMARA ÜNİVERSİTESİ HEYKEL 4 4
İLKNUR KAPLAN MEHMET TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT 4 HAZIRLIK
KÜBRA ASLAN HALİL AMASYA ÜNİVERSİTESİ HARİTA VE KADASTRO 2 2
KÜBRA BAĞLAN MUSTAFA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MODA TASARIMI 2 2
MEHMET AĞTAŞ CİHAN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ 2 2
MEHMET ZEYTİNCİ AZİZ BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ TARİH 4 HAZIRLIK
MEHMET YILMAZ HİKMET BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 4 3
MELEK ŞAHAN RAMAZAN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ BÜRO YÖNETİMİ VE ASİSTANLIĞI 2 2
MELEK DOĞAN ÖZGÜR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA 4 3
MELİKE BUKET TEMURALAY MİKAİL EGE ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI 4 3
MERVE ÇANKAYA ZAFER ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FELSEFE 4 2
MERVE REFREF BÜNYAMİN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) GIDA TEKNOLOJİSİ 2 1
MERVE ASLAN SEBAHATTİN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT 4 4
MERVE YEL HASAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÖNETİMİ 2 1
MERVE ÖRDEKLİ MEVLÜT ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MALİYE 4 4
MERVE TOKAÇ MUSTAFA İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 4 4
MERVE ÖRDEKLİ NURETTİN AKSARAY ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER VE KAMU YÖNETİMİ 4 4
MERVE ÜNSAL İSRAFİL KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİVERSİTESİ TARİH 4 4
MERVE KAPLAN MAHİR KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 4
METİN ŞAHAN NURETTİN İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK 4 3
MİNE TEMURALAY MİKAİL MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK 4 4
MUHAMMET ÜSTÜN AYHAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ 4 3
MUHAMMET ALİ TUZANE HİMMET GAZİ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET 4 2
MURAT CAN YETİŞEN İBRAHİM BOZOK ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 4 2
MUSTAFA YAVUZ METİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ANTRENÖRLÜK (BESYO) 4 2
MUSTAFA ZENGİN KIYASETTİN İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ 4 1
MUSTAFA YETİŞEN NEJDET GAZİ ÜNİVERSİTESİ MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ 2 2
MUSTAFA YASİN TOKAÇ KUDRET ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ 2 2
MÜCAHİT RAFET TOKAÇ MUSTAFA İSTANBUL ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ (VAKIF ) HUKUK 4 2
NİLGÜN YİĞİT HİKMET MARMARA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK 4 4
NURCAN YETİŞEN NEJDET DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT 4 4
NURCAN DAĞDEVİREN HÜSEYİN İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) TIBBİ DÖKÜMASYON VE SEKRETERLİK 2 1
NURETTİN TEMURALAY NECMETTİN KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK 4 1
NURULLAH ÜSTÜN SALİH İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 4 HAZIRLIK
OĞUZHAN TURGUT AZMİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MALİYE 4 1
ONUR ERGİN ZEKİ TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 2 1
PINAR AZGIN MUSTAFA NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) GRAFİK TASARIM 4 4
RABİA YÜCEL AŞIR SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ 2 2
RABİA DEREBEY YASİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK 4 2
RABİA YİĞİT HASAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI 4
RABİA ÇERÇEVİK ABDULLAH MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA 4 2
RAMAZAN OKTAY ERGİN CENGİZ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ TARİH 4 HAZIRLIK
RAŞİT YAVUZ YAŞAR KARABÜK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 2 2
RUKİYE YÜCEL RAMAZAN İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) MİMARLIK 4 3
RÜMEYSA TUZANE AHMET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK 4 2
RÜMEYSA ASLAN ADEM KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA TEKNOLOJİSİ 2 2
SALİH YETİŞEN AHMET KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 4 4
SAMET TOSUN RECEP AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 4 3
SEDA TOKAÇ MUSTAFA NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI ÖĞRETMENLİĞİ 4 4
SEDANUR ALTIN BAYRAM İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) AMELİYATHANE HİZMETLERİ 2 2
SEDANUR BAĞLAN HASAN SİNOP ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI 2 1
SELÇUK TOKAÇ RAMAZAN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ İSLAMİ BİLİMLER 4 1
SELMAN KAPLAN LİSANİ NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ 4 3
SEMANUR YATKIN HASAN FARUK SARAÇ TASARIM MYO (VAKIF) MODA TASARIMI 2 1
SEYYİT ÇÜÇE DOĞAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ 4 4
SEYYİT REFREF SAVAŞ NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI 2 2
SONGÜL ÖZTÜRK FİKRET KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 4 4
SULTAN AZGIN NİYAZİ OKAN ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 4 3
SÜLEYMAN HİLMİ YALÇIN ADEM ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER VE KAMU YÖNETİMİ 4 1
SÜMEYYE KAPLAN ADEM İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 4 1
ŞAHİN CERAN CEMAL KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK 2 2
ŞEVKET ÖRDEKLİ VEHBİ ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM 2 2
ŞEYDA ÇÜÇE RECEP İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ 2 2
ŞEYMA YÜCEL AŞIR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ 4 1
TUĞBA ÇINAR MUSTAFA ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ (VAKIF) SOSYAL HİZMETLER 2 2
UĞUR CERAN MUSTAFA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FELSEFE 4
ÜMMÜGÜLSÜM KAPLAN HASAN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ TARİH 4 3
YASİN TEMURALAY MÜMİN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 4 2
YASİN TOKAÇ ALİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ 4 4
YASİN ODABAŞI ÇETİN NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 4 3
YAŞAR FATİH ENES YALÇIN YAŞAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 4
YUNUS TURGUT HANİFİ NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 4 1
ZEHRA TAŞKIN HASAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ 4 1
ZEHRA TAŞKIN HASAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ 4 1
ZEYNEP YETİŞEN MUZAFFER BOZOK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 4 3